Strona główna | O klubie | Zarząd klubu | Sukcesy | Linki | Kontakt
Menu główne

Wstąpienie
do Klubu "REYMAN"

Sekcje Sportowe

Dofinansowania  Newsy - Piłka Nożna
Piątek-Niedziela, 8-10.11.2019

W dniach 8-10.11. 2019 roku odbył się w Radomiu Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów (od 35 lat)

REYMAN Krakow zajął 4 miejsce!

W dniach 08-10 listopada 2019r. odbył się w Radomiu Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów. Impreza odbyła się Zespole Szkół Budowlanych przy ul. Kościuszki 7 w Radomiu - a zakwaterowanie i wyżywienie w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ul. Limanowskiego 34/40. To dzięki wsparciu dofinansowania przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie za pośrednictwem Polskiego Związku Sportu Niesłyszących w Lublinie oraz wsparcia z Gminami Miasta Radomia i Samorządu Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz z MOPS-u w Radomiu. Otwarcie Ogólnopolskiego Turnieju Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów rozpoczął wiceprezes Radomig-u Radom Dariusz Kundys i sekretarz Jarosław Fijołek. Podczas Turnieju była obsługa sędziowska, obsługa techniczna oraz medyczna. Udział wzięło 9 klubów z całej Polski: Świt Wrocław, Reyman Kraków, TON Poznań, Czarna Hańcza Suwałki, Mazowsze Warszawa, ŁKSG Łódź, Res-Gest Rzeszów, MIG Gliwice i Radomig Radom. Kilka dni przed Turniejem zrezygnowały 2 kluby: Pomorze Gdańsk oraz Spartan Lublin. Po raz pierwszy w historii złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów zdobył Radomig Radom, srebrny medal zdobył Res-Gest Rzeszów, a brązowy medal zdobył Mazowsze Warszawa. Reyman Kraków był tuż za podium, zajął 4 miejsce. Pozostałe drużyny w kolejności od 5 do 9 miejsca to: MIG Gliwice, TON Poznań, Świt Wrocław, ŁKSG Łódź, Czarna Hańcza Suwałki. Na zakończenie turnieju organizator p. Robert Marek - członek Zarządu PZSN i prezes Radomig, wiceprezes Radomig p. Dariusz Kundys, wiceprezes PZSN p. Włodarczyk Tomasz i członek PZSN Delendowski Artur przystąpili do ogłoszenia wyników oraz wręczenia pucharów, medali i statuetek dla najlepszych zawodników.
Impreza sportowa była bardzo udana. Wszystkie drużyny były zadowolone z odbytych zawodów, wiceprezes PZSN p. Włodarczyk Tomasz podziękował Prezesowi i Zarządowi Radomig Radom za wspaniałą organizację. Prezes Radomig p. Robert Marek również był bardzo zadowolony z odbytych zawodów, zawodnicy również. Rywalizacja o najlepsze miejsca była niezwykle zacięta. W sobotę i w niedzielę przybyło dużo kibiców. Atmosfera była miła i serdeczna.

KKSG Reyman Kraków

KKSG Reyman Kraków

KKSG Reyman Kraków

KKSG Reyman Kraków

KKSG Reyman Kraków


REYMAN Krakow zajął 4 miejsce!

Czarna Hańcza Suwałki - TON Poznań 0:8 (0:4)
Res-Gest Rzeszów - Mazowsze Warszawa 6:2 (2:1)
REYMAN Kraków - Świt Wrocław 2:1 (0:0)
Radomig Radom - Czarna Hańcza Suwałki 11:0 (6:0)
ŁKSG Łódź - Res-Gest Rzeszów 0:9 (0:3)
MIG Gliwice - REYMAN Krakow 3:0 (2:0)
Radomig Radom - TON Poznań 6:2 (2:1)
Mazowsze Warszawa - ŁKSG Łódź 5:1 (2:1)
Świt Wrocław - MIG Gliwice 1:6 (0:3)

Ćwierćfinały:
Radomig Radom - ŁKSG Łódź 7:1 (1:0)
Res-Gest Rzeszów - Świt Wrocław 6:1 (4:1)
Mig Gliwice - REYMAN Kraków 3:4 (1:3)
TON Poznań - Mazowsze Warszawa 1:1 (1:2 karny)

Półfinały:
Radomig Radom - REYMAN Kraków 3:1 (2:1)
Res-Gest Rzeszów - Mazowsze Warszawa 3:1 (2:1)

Mecz o 3 miejsce:
REYMAN Kraków - Mazowsze Warszawa 0:2 (0:1)

Finał:
Radomig Radom - Res-Gest Rzeszów 5:0 (1:0)

NAJLEPSZA PIĄTKA W TURNIEJU:
KRYSTIAN Mariusz - REYMAN Kraków
KURZDYM Krzysztof - REYMAN Kraków

Protokoły meczowe wyniki_201911_06-08.pdf
Zródło: PZSN

Copyright by Reyman Kraków