Strona główna | O klubie | Zarząd klubu | Sukcesy | Linki | Kontakt
Menu główne

Wstąpienie
do Klubu "REYMAN"

Sekcje Sportowe

Dofinansowania

  Newsy - Kolarstwo
Wtorek, 21.09.2021

"Miasto z dobrym klimatem" to jest marka LOTTO Poland Bike Marathon. W niedzielę 26 września Otwock już dziewiąty raz w historii odwiedzi cykl wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowany przez Grzegorza Wajsa. Imprezie towarzyszyć będą II Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Maratonie MTB. Biuro Zawodów oraz start i meta wyścigów znajdą się przy Medycznej Szkole Policealnej "Medyk" przy ul. Andriollego 90 w Otwocku.

- Na Otwock zawsze czekamy z wielką niecierpliwością - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Wracamy na kultową, otwocką trasę Poland Bike, która od wielu lat jest bardzo ceniona przez amatorów MTB. Szlaki i dukty leśne w Mazowieckim Parku Krajobrazowym mają swój wyjątkowy urok. To teren jak na Mazowsze dość pofałdowany, pełen pięknych i zarazem technicznych odcinków.

To będzie już trzynasty, przedostatni etap cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2021. Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (58 km), MINI (34 km) i FAN (9 km). Swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

Drugi raz w historii, po ubiegłorocznym debiucie, podczas LOTTO Poland Bike Marathon w Otwocku odbędą się Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Maratonie MTB, organizowane przez Poland Bike przy współpracy z Polskim Związkiem Sportu Niesłyszących. Mężczyźni będą ścigać się na trasie MAX (start z I sektora), a kobiety na dystansie MINI (start z III sektora). Tytułów mistrzowskich będą bronić Paweł Arciszewski i Małgorzata Krawczyk.

- Na starcie MP Niesłyszących w Otwocku zobaczymy wyjątkowych sportowców, a wśród nich medalistów mistrzostw świata i Europy, szykujących się do przyszłorocznej Olimpiady Głuchych w Brazylii - mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon.

LOTTO Poland Bike Marathon w Otwocku jest organizowany przy współpracy z Urzędem Miasta Otwocka, Medyczną Szkołą Policealną "Medyk" w Otwocku, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i Polskim Związkiem Sportu Niesłyszących. Partnerami wydarzenia są Miasto Otwock i Samorząd Województwa Mazowieckiego. Patronat honorowy sprawują Prezydent Miasta Otwocka i Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Źródło: PZSN

Wyjątkowi sportowcy.
W niedzielę w Otwocku odbędą się II Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Maratonie MTB 2021, organizowane przez Poland Bike przy współpracy z Polskim Związkiem Sportu Niesłyszących. To m.in. reprezentanci Polski, którzy szykują się do przyszłorocznej Olimpiady Głuchych w Brazylii.
- Mężczyźni (dystans MAX - 58 km, start z I sektora): Marcin Ćwierz, Paweł Arciszewski, Dominik Krekora, Łukasz Rozumek, Łukasz Budny, Mariusz Ferens, Mariusz Bilewski, Marcin Fausek, Marcin Makowski.
- Kobiety (dystans MINI - 34 km, start z III sektora): Anita Krawczyk, Patrycja Kuczyńska, Joanna Kaczmarczyk, Marta Wolańska, Marta Kaczmarczyk, Alina Jagodzińska, Małgorzata Krawczyk.

KKSG Reyman Kraków

KKSG Reyman Kraków

KKSG Reyman Kraków

KKSG Reyman Kraków

Copyright by Reyman Kraków